top of page

EB HR LLC Meetups

Public·49 members

((transmetim>>>)) Llapi Dukagjin drejtpërdrejt 20 gusht 2023


Llapi nga Podujeva kthehet me një pikë nga stadiumi “18 Qershori” në Klinë. Dukagjini – Llapi, ndahen baras (0:0) në kuadër të javës së 17-të BKT Superligës ...
KF Llapi vs Dukagjini - Head to Head for 20 August 2023 15:00 FootballClickagainst the match, to start receive notifications and follow the matchKF Llapi11 matchesDukagjini128Comparison of last resultsKF LlapiKosovoDukagjiniKosovoNext matchAll tournamentsLast 10 matchesAll tournamentsLast 10 matchesL03. 08. 23Conference LeagueL27.


Live: Ballkani - Arbëria, Drenica - Llapi — FFK Superliga 6 maj 2021 — Live: Ballkani - Arbëria, Drenica - Llapi Ndiqni drejtpërdrejtë rezultatin dhe çastet nga ndeshja duke klikuar DUKAGJINI 1-1


Dukagjini i shënon gol Llapit - 12.05.2021 - Klan Kosova youtube.com youtube.com 0:42 YouTube KlanKosova 12 maj 2021 12 maj


Takimin mund ta shikoni drejtpërdrejt në ART Sport 1 në platformën ART Motion. LIVE: Dukagjini 1-1 LlapiMbyllet gjithçka, Llapi fiton Kupën e Kosovës në penallti. Penalltitë në kohë reale:Dukagjini: ✅✅✅❌❌Llapi: ✅✅✅❌✅ 125′ Përfundojnë 120 minuta lojë mes Dukagjinit dhe Llapit në “Fadil Vokrri”, fituesi i Kupës së Kosovës do të vendoset me penallti. 120 GOOOL, Llapi ka shënuar golin e barazimit në minutën e fundit të takimit me anë të Prencit. 113 GOOOL, DUKAGJINI kalon në epërsi në minutën e 113-të. 105′ Është mbyllur pjesa e parë e vazhdimeve me rezultatin në semafor që shënon 0-0.


Llapi.info - RSSing.com “Agron Rrahmani ra në betejë të drejtpërdrejtë me forcat armike që atëherë ishte KF Llapit dhe atij nga Klina, Dukagjinit, raporton


Xhiroja e 34-t: Malisheva përballet me Drenicën, në luftën e 8 maj 2022 — Malisheva pret Drenicën në luftën e drejtpërdrejt për mbijetesë. Dukagjini që po ashtu kërkon t'i shmanget barazhit do të përballet


Pirra,Llapi Avdiu dhe arberi fr(Haxhiu) - Forum i Haxhi Lates Jam i hapur dhe i drejtpërdrejt me popullin". por edhe nga ata që më parë kishin luftuar në të gjithë Kosovën, nga Dukagjini, llapi, Drenica


LIVE: Mbyllet gjithçka, Llapi fiton Kupën e KosovësËshtë duke u zhvilluar finalja e madhe e Kupës së Kosovës mes Llapit dhe Dukagjinit, shkruan Insporti. Llapi dhe Dukagjini takohen për herë të parë në finale të Kupës së Kosovës, me dy klubet që kanë nga një finale të humbur në të kaluaren. Skuadra e Tahir Batatinës do kërkojë me doemos fitoren, e cila përveç të titullit të parë në histori të klubit nënkupton edhe dalje në garat evropiane. Dukagjini në anën tjetër, përveç luftës për inkuadrim në Superligë, e kërkon edhe trofeun e dytë në histori të klubit, pas atij të vitit 1993.


Ballkani ka mbyllur edhe ndeshjen e fundit të prapambetur në Superligën Kosovare, atë ndaj Prishtinës. Kampionët në fuqi të Kosovës nuk mundën të shkonin... Trajneri karizmatik i Prishtinës, Ismet Munishi, në një lidhje direkte me emisionin “Koha Shtesë”, në SuperSport, deklaroi se skuadra e tij nuk ka shumë...


Ballkani vazhdon të “rrëmbejë” rezultate pozitive. Pas suksesit në Conference League në transfertë ndaj Sivasspor, takim që e mbylli me rezultatin 3-3, skuadra nga... Drita nis arratinë në krye të renditjes, pasi ka triumfuar me rezultatin 2-1 ndaj Drenicës dhe është ngjitur në kuotën e 21 pikëve, 6... Ballkani ia ka dalë të triumfojë 2-3 në sfidën e prapambetur ndaj Malishevës në transfertë (Ishte e planifikuar në javën e parë) dhe është... Gjilani e pësoi nga Llapi, ndërsa u mund në shtëpi me rezultatin 0-1. Vendasit nuk ia dolën që të siguronin tre pikët në javën...


90′ Kanë përfunduar pa gola 90 minuta plus shtesat në takimin mes Dukagjinit dhe Llapit në “Fadil Vokrri”. 75′ Kur kanë mbetur edhe 15 minuta nga koha e rregullt, rezultati është ende i barabartë 0-0 me Llapin që ka posedimin e lojës por pa krijuar mundësi të mira shënimi. 55′ Benjamin Emini (Llapi) ndëshkohet me karton të verdhë pas një ndërhyrje të rrezikshme ndaj Mërlakut. 45′ Fillon pjesa e dytë në stadiumin “Fadil Vokrri”. 45′ Përfundon pa gola pjesa e parë në finalen e Kupës së Kosovës mes Dukagjinit dhe Llapit. 40′ Ahmed Januzi me mundësi më të mirë të takimit, me goditjen e tij që përfundon mbi portë.


Kosovo Radio - Aplikacionet në Google Play Regjistrohuni në stacione të ndryshme radiofonike nga Kosova për të dëgjuar transmetimin drejtpërdrejt të muzikës pa ndalesë, lajmeve dhe programeve


Superliga e Kosovës vjen me tri takime shumë të fortaSuperliga e Kosovës do të vazhdojë me ndeshjet e xhiros së 28-të, ku në program kanë mbetur edhe tri përballje. Pas barazimeve në ndeshjet Ballkani – Malisheva (2-2) dhe Drita- Trepça ’89 (1-1), sot do të zhvillohen edhe tri ndeshje. Spikat takimi me aromë Evrope, mes Prishtinës dhe Dukagjinit, që zhvillohet në “Fadil Vokrri”, është ndeshja më e fortë. Llapi pret Drenicën në një ndeshje tjetër të fortë, ku skuadrat luajnë me objektiva të kundërta.


Llapi 'supë e peshkut, supë e lehtë' për Dukagjinin 26 tet 2022 — Ka përfunduar ndeshja ndërmjet Llapit dhe Dukagjinit me rezultat 0-1 në stadiumin 'Zahir Pajaziti' në Podujevë, transmeton Gazeta


Superliga, Ku ta shikoni drejtpërdrejt në TV (Shqipëria) - Futboll Superliga Ndiqni ; 4, Dukagjini ; 5, Prishtina ; 6, Malisheva ; 7, KF


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page