top of page

EB HR LLC Meetups

Public·49 members

[[[SUORA LÄHETYS<]]((] IF Kraft RoPS elää live 20 elokuuta 2023


[JALKAPALLO!!! ] Gnistan EIF elää live 07/05/2023 [[Vapaa[[Vapaa<<<<]] Gnistan JJK elää 2022 21 huhtikuuta00 – kokoonpano TPS – SJK Akatemia tänään pe 15.




Narpes Kraft vs RoPS Rovaniemi Head to Head


25, 7, 3+2+0+2=7, 2) Sofia Joronen SHS 26. 45, 7, 2+3+1+1=7, 3) Elli Holappa LHS 27. 02, 2, 1+0+1+3=5, 4) Josefine Augustsson ÖSK 27. 24, 7, 3+2+3+1=9, 5) Camilla Tuominen HU-46 27. 28, 7, 0+2+2+0=4, 6) Tiina Mäki-Panula SHS 27. 39, 4, 3+1+2+4=10, 7) Julia Koivisto SHS 28. 10, 1, 3+3+1+0=7, 8) Sanna- Mari Purola SHS 28. 20, 7, 2+2+3+2=9, 9) Noora Kupari SHS 28. 59, 1, 4+3+3+1=11, 10) Krista Leskinen TVV 30. 05, 0, 3+2+1+2=8, Miehet 22 vuotta 6 km 1) Jaakko Ranta TVV 22. 27, 0, 0+2+1+1=4, 2) Aapo Erkkila SaRe 23.


RoPS vs Narpes Kraft RoPS vs Narpes Kraft live score and live streaming on May 27th, 2023 at 13:00 UTC time at Rovaniemen keskuskenttä, Rovaniemi for Football Finland


58, 1, 1+0+3+2=6, 3) Venla Lehtonen IU 23. 12, 8, 1+1+0+2=4, 4) Satu Rautiainen ÄU 24. 22, 0, 3+2+2+3=10, 5) Iida Sirviö SoJy 24. 34, 8, 2+2+2+0=6, 6) Johannna Pykäläinen KontU 24. 56, 1, 1+0+4+3=8, 7) Anna-Liisa Häkkinen PunKu 24. 59, 5, 2+1+4+2=9, 8) Annukka Siltakorpi KuRy 25. 44, 2, 3+2+2+1=8, 9) Mira Holopainen LHS 26. 59, 2, 5+2+4+2=13, 10) Tia Pökkä OHS 27. 25, 4, 1+1+1+2=5 11) Emmi Hautaniemi KaKa 29. 30, 9, 1+1+2+3=7, Miehet 6 km 1) Lauri Peltoniemi SaRe 23. 02, 5, 0+1+2+0=3, 2) Antti Iivari KaKa 23. 18, 7, 2+1+2+1=6, 3) Pauli Mäkelä AAH 23. 40, 9, 1+1+2+2=6, 4) Heikki Laitinen ViU 24. 30, 3, 2+3+2+2=9, 5) Dennis Rehnström ÖSK 24. 33, 0, 1+0+2+1=4, 6) Antti Repo KontU 24. 34, 9, 1+2+2+2=7, 7) Mika Lammi KaKa 24.


Narpes Kraft vs Rovaniemi Palloseura: Live Score


(((VERKOSSA##))) SalPa I-Kissat 2022 14 tammikuuta 2023 14.1.2023 — Ilves-Kissat live tulospalvelu, tulokset, OLS Oulu 19 6 4 21 14 7 Närpes Kraft 10 5 15 JS Hercules 17 12 VIFK Vaasa 13 RoPS Rovaniemi


02, 1, 2+0+1+4=7, 7) Jasper Saarinen HU-46 20. 37, 0, 1+5+2+3=11, 8) Taavi Nyström AAH 20. 54, 5, 2+2+4+5=13, 9) Severi Oikkonen OH 21. 15, 1, 2+3+5+3=13, 10) Pyry Rannikko TVV 21. 18, 1, 1+4+4+4=13, 11) Onni Mäkelä AAH 21. 30, 3, 4+2+3+2=11, Naiset 19 vuotta 5 km 1) Sanni Oikkonen OH 25. 43, 9, 2+2+2+4=10, 2) Hilda Kukonlehto AAH 25. 59, 3, 1+2+3+4=10, 3) Kaisa Keränen AAH 26. 08, 1, 2+1+2+4=9, 4) Outi Haikama AAH 26. 11, 5, 1+0+1+2=4, 5) Emmi Erkkilä SaRe 26. 44, 1, 3+2+3+4=12, 6) Amanda Nyfors LIF 26. 53, 3, 1+1+3+1=6, 7) Nella Keskinen SHS 27. 05, 0, 2+2+1+2=7, 8) Seela Peuralahti OHS 27. 09, 9, 1+2+2+4=9, 9) Aino Soininen TVV 27. 52, 0, 3+5+2+3=13, 10) Johanna Isojärvi OH 28.


57, 0, 3+3+2+2=10, 3) Otto- Eemil Karvinen KontU 25. 06, 3, 0+3+2+1=6, 4) Santeri Kolehmainen SoisAH 25. 59, 0, 2+2+3+2=9, 5) Pyry Stevander SHS 26. 36, 0, 3+3+2+1=9, 6) Jukka Virolainen IU 26. 39, 2, 2+1+2+2=7, 7) Roope Nyström AAH 27. 00, 3, 2+1+0+1=4, 8) Eero Joukas SäkU 27. 08, 3, 3+1+3+1=8, 9) Joona Mäkelä AAH 27. 39, 0, 4+4+3+3=14, Naiset 5 km 1) Rieke De Maeyer KontU 22. 52, 2, 2+1+3+1=7, 2) Jenny Fellman IF Åland 22.


OH:lle kolme kultaa ja hopea ampumajuoksun SM-kisoista 11.8.2019 — Rantasuo OHS 7.50,2, 0+0=0, 4) Hannes Bengs Kraft Ski 8.05,5, 2+0=2, 6) Kaisla Ollila TVV 23.01,6, 1+1+2+1=5, 7) Frida Achren Vor†


(SUORA LÄHETYS!!!) Gnistan KPV elää 05.08.2023 (126') Pääosi [JALKAPALLO!!! ] Gnistan EIF elää live 07/05/2023 [[Vapaa[[Vapaa<<<<]] Gnistan JJK elää 2022 21 huhtikuuta00 – kokoonpano TPS – SJK Akatemia tänään pe


38, 4, 1+1=2, 5) Karoliina Olli OripU 8. 40, 6, 3+2=5, 6) Aliisa Riippi SHS 8. 44, 3, 0+1=1, 7) Minttu Meriläinen SHS 8. 46, 4, 0+2=2, 8) Hyyrynen Hilma KHS 8. 54, 4, 0+2=2, 9) Nea Luhtasaari SHS 8. 58, 2, 2+1=3, 10) Aino Sorjonen KontU 9. 01, 4, 0+1=1, 11) Nanna Hyyrynen KHS 9. 12, 4, 2+2=4, 12) Eveliina Hakala AAH 9. 13, 4, 1+2=3, 13) Hetastiina Hursti KangKi 9. 17, 6, 0+1=1, 14) Ilona Rantakömi HU-46 9. 18, 9, 1+1=2, 15) Jasmiina Nelimarkka SHS 9.


(Suora lähetys##) KäPa SalPa elää 2022 12 toukokuuta 12.5.2023 — (SUORATOISTO=) SJK Akatemia SalPa 2022 21. 04. 2023 LopputLopputulos 4-012. 2022 Kraft – FC Jazz klo 14. 20. Lopputulos


(SUORA LÄHETYS!!) MP KäPa elää 28 kesäkuuta 2023 MP KäPa elää 28 kesäkuuta 2023 (Katsella##) TPS MP elää 2022 15.06.2023 klo 16:00 Kraft OLS OTP RoPS VIFK Tämä urheiluun liittyvä artikkeli on


Naisten lähdön voitti Kontilahden Urheilijoiden Rieke De Mayer (2+1+3+1) ennen IF Ålandin Jenny Fellmania (1+0+3+2) ja Imatran Urheilijoiden Venla Lehtosta (1+1+0+2). Tulokset: Naiset 13 vuotta 2. 1 km 1) Venla Mennala AAH 8. 02, 4, 0+1=1, 2) Amanda Saltbacka AAH 8. 16, 6, 1+1=2, 3) Erika Kujala OHS 8. 19, 8, 2+0=2, 4) Matilda Saltbacka AAH 8.


Soccer, Finland: Results, Fixtures, Narpes Kraft v TP-47 live ... Kraft results and fixtures (Soccer - Finland) on Soccerstand.com: Follow Narpes Kraft live scores, final results, fixtures and standings on this


31, 7, 3+3+2+1=9, 6) Santtu Panttila KaKa 22. 40, 6, 2+3+2+0=7, 7) Sameli Joronen SHS 22. 48, 4, 2+3+1+3=9, 8) Saku Kalliomäki KaKa 22. 54, 1, 2+3+1+3=9, 9) Lauri Joukas SäkU 22. 58, 3, 2+1+2+4=9, 10) Juho Kauhajärvi KaKa 23. 02, 0, 2+4+1+2=9, 11) Matias Maijala LBT 23. 32, 1, 3+3+3+1=10, 12) Joona Yläharju Kalske 23. 42, 9, 2+3+2+2=9, 13) Anssi Kuittinen SoisAH 24. 21, 4, 3+0+3+2=8, 14) Severi Hölsö YKV 25. 42, 5, 1+2+2+0=5, 15) Artturi Hautaniemi SHS 25. 50, 2, 2+1+5+2=10, 16) Lauri Kataja-Rahko SHS 26. 00, 5, 3+2+1+1=7, 17) Karri Tuokko HU-46 27. 14, 3, 2+4+3+4=13, 18) Jonni Mukkala SHS 27. 24, 8, 1+5+3+2=11, Naiset 22 vuotta 5 km 1) Heidi Kuuttinen Kraft Ski 24.


39, 4, 0+1+2+2=5, 8) Tero Seppälä HK 24. 41, 3, 0+4+3+3=10 9) Matti Hakala AAH 24. 42, 2, 1+0+2+1=4, 10) Sami Orpana LHS 25. 27, 2, 3+2+2+0=7, 11) Henri Lehtomaa AAH 25. 33, 5, 1+1+1+2=5, 12) Olli Jarva IU 25. 44, 4, 1+3+3+3=10, 13) Juho Rönkkö IisVis 25. 51, 8, 2+4+3+3=12, 14) Eero Viitikko KaKa 27. 05, 5, 1+1+2+2=6, 15) Oskari Joukas KaKa 27.


Närpes Kraft vs RoPS live score, H2H and lineups


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page